BLOG

 Wróć

20 maja 2023

Mod iPhone X - iPhone 13pro

 

Znudził ci się stary wygląd twojego urządzenia ale dalej on śmiga i nie ma sensu przepłacać za nowy telefon ?

Dobrze wiemy że urządzenia Apple są na tyle dobrze zoptymalizowane że nawet te 6 letnie urządzenia pracują szybciej niż niejeden nowy android, czy jest sens w takim razie kupować nowe urządzenie bo bardziej nam się podoba ta nowa kwadratowa obudowa ? Niekoniecznie, istnieje mało znana opcja, a raczej modyfikacja twojego obecnego urządzenia tak by 1:1 przypominało nowszy model.

 

W dużym skrócie chodzi tutaj o przełożenie wszystkich komponentów przez ostatnią śrubkę do szczegółu tak małego jak metalowa siateczka widoczna w dziurkach obok portu ładowania, proces ten zajmuje od 3 do 6 godzin ponieważ jest on niezwykle precyzyjny, niektóre elementy niestety ulegają uszkodzeniu się podczas demontażu i wymagają wymiany na nowe, są to między innymi wodoszczelne gumki przycisków. Stara bateria oraz ekran dalej pasują w nowej obudowie więc nie musimy przepłacać kupując nowy ekran czy baterię, polecamy za to wymienić baterię jeśli jej stan wynosi poniżej 80% chociaż efekty wymiany czuć nawet jeśli stara bateria ma 90%. Co z aparatem, jak można z telefonu posiadającego 2 aparaty zrobić telefon z 3 aparatami? Używane przez nas obudowy są specjalnie zmodyfikowane tak by trzeci sztuczny aparat wyglądał jak oryginał. 

 

 

 

Jakie urządzenia mogą zostać zmodyfikowane? Obecnie jesteśmy w stanie zmodyfikować iPhone X,XR,XS,11,11 PRO, 11 PRO MAX tak by wyglądały jak iPhone 13, 13 PRO, 13 PRO MAX, 14, 14 PRO, 14 PRO MAX, nie jest to jednak usługa którą jesteśmy w stanie zrobić z dnia na dzień, musimy przed modyfikacją zaopatrzyć się w specjalną obudowę od naszego dostawcy (jeśli jest ona obecnie dostępna), musimy również zamówić wszystkie drobne komponenty które ulegają uszkodzeniu podczas przekładania komponentów, napisz do nas a poinformujemy cię o średnim czasie oczekiwania na termin modyfikacji.

 

 

 

Czy są jakieś wady takiej modyfikacji? Zmiana obudowy nie wpływa w żaden sposób na funkcjonalność urządzenia, wszystkie funkcje są dalej dostępne, jedyna wada jaką jesteśmy w stanie sobie wyobrazić to brak możliwości używania pokrowców dostępnych dla modelu które urządzenie teraz przypomina, chociaż wygląda identycznie to jego rozmiary minimalnie różnią się od oryginału miedzy innymi przez ekran który jest o 0,1 cala mniejszy niż jego protoplasta. Czy to znaczy że do urządzenia nie da się kupić żadnego etui ? I tak i nie, jesteśmy w stanie poprosić producenta obudowy by zrobił nam przezroczyste etui pod rozmiary nowej obudowy, ale nie jesteśmy w stanie użyć innych dostępnym na rynku etui. 

 

 

 

Zmodyfikowaliśmy już wiele urządzeń, głównie są to iPhone X -> iPhone 13 Pro i musimy przyznać że efekt modyfikacji jest oszałamiający, zmodyfikowany telefon wygląda fantastycznie, ceny zaczynają się od 690zł dla iPhone X, chcesz poznać koszt takiej modyfikacji dla twojego urządzenia oraz najbliższy możliwy termin? Wyślij nam wiadomość a odpowiemy tak szybko jak się da.

 

By zobaczyć zdjęcia jak przebiega taka modyfikacja oraz jak wygląda efekt końcowy na przykładzie iphone x - iphone 13 pro którego robiliśmy niedawno kliknij tutaj lub na tym przykładowym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=C3Jf8uivYeQ&t

Najnowsze posty

NA SKRÓTY

GODZINY OTWARCIA

8:00-17:00

 

8:00-17:00

 

8:00-17:00

 

8:00-17:00

 

8:00-17:00

 

10:00 - 15:00

 

Nieczynne

Poniedziałek 

 

Wtorek

 

Środa 

 

Czwartek

 

Piątek

 

Sobota 

 

Niedziela

 

KONTAKT

Dominik Cekliniak "iSwap"

 Łosie 86A

 38-312 Łosie

 NIP: 7382170146

 

tel. +48 574 656 767

kontaktiswap@gmail.com